Göm menyn

Miljösamordnare vid institutioner/motsvarande

Miljösamordnare utses av respektive prefekt/motsvarande. I detta dokument beskrivs vad som kan/bör rymmas inom ramen för funktionen som miljösamordnare.

Universitetsbiblioteket

Jenny Aspling Rydgren jenny.aspling.rydgren@liu.se 011-(36) 32 75

Benny Thoren benny.thoren@liu.se 013-(28) 19 33

IEI

Vakant

IKK

Katarina Jonsson katarina.jonsson@liu.se  013 - (28) 27 38

IBL 
Fredrik la Fleur fredrik.la.fleur@liu.se 013 - (28) 21 04

IDA
Jalal Maleki jalal.maleki@liu.se 013 - (28) 19 63

Nils Nilsson nils.nilsson@liu.se 013 - (28) 24 18

IFM 
Petra Hagstrand petra.hagstrand@liu.se 013 - (28) 10 49


IMH

Paul Erixson paul.erixson@liu.se 013 - (28) 47 52

Camilla Skoglund camilla.skoglund@liu.se 010 - 103 15 15


IMT
Karoline Waltelius karoline.waltelius@liu.se 013 - (28) 67 38

IKE 
Mats Söderström mats.g.soderstrom@liu.se 010 - 103 31 90

Karin Söderman karin.soderman@liu.se 013- (28) 29 20


ISAK
Magdalena Hillström magdalena.hillstrom@liu.se 011-36 34 11


ISV

Vakant


ISY
Tobias Lindell tobias.lindell@liu.se 013 - (28) 40 57
Kristina Arkad (ersättare) kristina.arkad@liu.se 013 - (28) 26 47

ITN
Gustav Knutsson gustav.knutsson@liu.se 011- (36) 34 89
Ole Pedersen ole.pedersen@liu.se 011 - (36) 32 61

LiU Service
Rosmarie Dahlström rosmarie.dahlstrom@liu.se 013 - (28) 68 89

MAI
Theresia Roth theresia.roth@liu.se 013 - (28) 14 02

Tema
Mikael Brandt mikael.brandt@liu.se 013 - (28) 29 61

Universitetsförvaltningen

Erika Sjöding erika.sjoding@liu.se 013 - (28) 27 33
 

NSC
Vakant, tills vidare Anna Jänis anna.janis@liu.se 013- (28) 57 10

 

Fakultetskanslierna
Daniel Bladh daniel.bladh@liu.se 013 - (28) 12 02


Sidansvarig: miljo@liu.se
Senast uppdaterad: 2018-12-12